Torsystem

Torsystem

Firma Torsystem gwarantuje niezawodne bramy montażowe w jedynej w swoim rodzaju technologii. Zastosowano przy trwałych konstrukcjach światłoprzepuszczalne włókna szklane oraz specjalną konstrukcję. Bezpieczność i niezawodność zapewnia wyjątkową trwałość.

Indywidualne rozwiązania idą w parze z zachowaniem wszelkich zasadach i norm. Wdrożenie nadzwyczajnych materiałów gwarantuje stabilność i wytrzymałość na obciążenia. W ten sposób umożliwione jest powstanie jasnych hal, pozwalających na ograniczenie wydatków na energię. Ponadto niektóre materiały dostosowane zostały do pochłaniania szkodliwego promieniowania. Dodatkowe uszczelnienia bram zapobiegają niepotrzebnym startom energii i przeciwdziałaniu powstawaniu przeciągów. Różnorodność kształtów stwarza niezliczone możliwości aranżacyjne dla klientów.

Każda brama wykonywana jest z największą dokładnością zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta. Dzięki swojej różnorodności doskonale nadają się do modernizacji starych hal, które mają ograniczone możliwości statyczne.

Dane firmy:

Nazwa Meritum
adres: ul. Kolejowa 44
poczta:  57-240
miejscowość: Kamieniec Ząbkowicki
telefon: 074 816 37 00
strona: http://www.torsystem.com.pl
adres e-mail: biuro@torsystem.com.pl

 

Dodaj Opinię

Your email address will not be published.