Okna Luch

Okna Luch

Firma Okna Luch z Wałbrzycha to oficjalny dystrybutor okien pcv firmy AdamS z Mrągowa. Swoim klientom oferuje wysokiej jakości okna plastikowe, które sa dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Okna Luch zapewnia ponadto szeroki wybór stylistyczny i funkcjonalny, który z pewnością zadowoli gust każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Okna Luch proponuje także profesjonalny montaż okien oraz wymianę uszczelek w oknach. Szczegóły oferty mozna znaleźć na stronie internetowej firmy.

 

 

Dane firmy:

Nazwa Okna Luch
adres: ul. Wańkowicza 5
poczta: 58-310
miejscowość: Szczawno – Zdrój
telefon: 74 843 22 84 / 605 43 00 06
strona: okna@luch.pl
adres e-mail:   http://okna.luch.pl/

3 Responses “Okna Luch”

 1. Wanda says:

  Super kontakt i bardzo dobrze zamontowane okna – miałam ostatnio mega problem ze szczelnością, przez co płaciłam prawie dwa razy więcej za ogrzewanie! Firma Okna Luch była o dokładnie umówionej godzinie i zrobili wszystko szybko i sprawnie; Polecam!

 2. Tomasz Basek says:

  Zaufałem opinii znajomego i się nie zawiodłem. Z czystym sumieniem mogę polecać dalej. Jeżeli mogę coś dodać odnośnie montażu – zleciłem wykonanie zamontowania dwóch par drzwi wejściowych z futrynami. Już po tygodniu fachowcy byli u mnie w domu i działali. Zero brudu, zero alkoholu, przeklinania i złego zachowania, jak to bywa wśród firm budowlanych czy remontowych.

  Polecam – Tomasz Basek

 3. Jerzy S says:

  Również polecam jak pan Tomasz. Miałem do wyboru dwie firmy z Wałbrzycha i okolic – właśnie LUCH i jeszcze inną z centrum miasta. Nie ukrywam, że sugerowałem się liczbą dobrych opinii, bo drogą pantoflową nikt mi nic ciekawego nie doradził. Obawiałem się zwłaszcza jakości okienek PCV na poddasze (dachowe) ale obawy zostały rozwiane. Wysoka jakość materiałów, dobre podejście do klienta, możliwość negocjacji cen (po rozmowach dobre 20% w dół za robociznę). Jestem zadowolony.

Dodaj Opinię

Your email address will not be published.