Vitapedis Podologia

Vitapedis Podologia

Gabinet podologiczny VitaPedis, prowadzony przez certyfikowaną podolog Emilię Kowalczyk, mieści się we Wrocławiu przy ulicy Pigwowej 6/7. Specjalizując się w diagnostyce, profilaktyce i terapii dolegliwości stóp i paznokci, VitaPedis oferuje szeroką gamę zabiegów podologicznych, w tym podstawowy zabieg podologiczny, terapię grzybicy paznokci PACT® MED, pedicure leczniczy, komputerowe badanie stóp – podoskop, oczyszczanie paznokcia zmienionego chorobowo, pielęgnację stopy cukrzycowej, usuwanie odcisków, modzeli, brodawek wirusowych, a także wycięcie wrastających paznokci i rekonstrukcję paznokci.

Znajdując się w dzielnicy Krzyki, gabinet VitaPedis szczyci się profesjonalizmem w leczeniu schorzeń stóp, indywidualnym podejściem do każdego pacjenta oraz ciągłym rozwijaniem wiedzy i umiejętności. Emilia Kowalczyk, aktywna uczestniczka kongresów, sympozjów i szkoleń z dziedziny medycyny i podologii, należy do Polskiego Towarzystwa Podologicznego. W gabinecie podologicznym VitaPedis dba się o najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa, wykorzystując sterylne narzędzia i procedury minimalizujące ryzyko powikłań.

Godziny otwarcia gabinetu to poniedziałek-piątek, 10:00-18:00. Można się z nim skontaktować telefonicznie pod numerem +48 696 188 833 lub drogą mailową na adres gabinetvitapedis@gmail.com

 

Dane firmy:

Adres: ul. Pigwowa 6/7 52-210 Wrocław

Telefon: +48 696 188 833

E-mail: gabinetvitapedis@gmail.com

Strona internetowa: https://vitapedis.pl/