TORSYSTEM BUTZBACH SP. Z O.O.

TORSYSTEM BUTZBACH SP. Z O.O.

Bramy przemysłowe to doskonałe rozwiązanie dla hal produkcyjnych, sklepów, terminali oraz warsztatów samochodowych. Nadają się wszędzie tam, gdzie mają spełniać bardziej rygorystyczne wymagania niż zwykła brama garażowa. Bramy przemysłowe są eksploatowane z dużą intensywnością, dzięki zwiększonej konstrukcji, zapewniają długotrwałe użytkowanie bez uszkodzeń. Firma Torsystem oferuje bramy segmentowe, hangarowe, szybkobieżne, harmonijkowe, rolowane, przesuwne, przeciwpożarowe, do chłodni i mroźni, spiralne i bramy Butzbach.

Bramy segmentowe mogą być wyposażone w przeszklenia w postaci okien oraz w drzwi przejściowe. Rodzaj sterowania bramy, jest dopasowany indywidualnie w zależności od jej zastosowania. Proponowane bramy Butzbach są wykonane z włókna szklanego, co zapewnia przepuszczalność światła, ochronę przechowywanych materiałów i produktów przed promieniami UV.

Firma zajmuje się również produkcją dwóch rodzajów ramp przemysłowych i uszczelnień mechanicznych i pneumatycznych. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z produktami.

Nazwa TORSYSTEM BUTZBACH
adres: ul. Kolejowa 44
poczta: 57-240
miejscowość: Kamieniec Ząbkowicki
telefon: +48 074 816 37 00
strona: www.torsystem.com.pl
adres e-mail: biuro@torsystem.com.pl

Dodaj Opinię

Your email address will not be published.