TOP-PLANT

TOP-PLANT

TOP – PLANT to bardzo ceniona firma rodzinna, oferująca sprzedaż sadzonek truskawek w północnej części Polski. Przedsiębiorstwo to znajduje się pod stałą kontrolą Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa i jest wpisana do Rejestru Szkółkarzy co daje klientom gwarancję najwyższej jakości produktu. TOP – PLANT w swojej ofercie posiada bardzo zróżnicowany wybór sadzonek truskawek w różnych odmianach i smakach owoców.

Jedną z bardziej polecanych jest włoska truskawka CLERY – charakteryzuje się ona niezwykłą łatwością uprawy oraz bardzo atrakcyjnym wyglądem. Ta odmiana jest polecana dla osób chcących poświęcić mniej czasu na uprawę oraz tych którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z hodowlą truskawek.

Kolejna polecana i popularna odmiana to VIBRANT wywodzący się z Wielkiej Brytanii. Jest nieco bardziej wymagająca od CLERY, jednak wszelki trud jest wynagrodzony wyśmienitymi walorami smakowymi. Wymienione sadzonki to jedynie dwie z całej gamy oferowanej przez TOP – PLANT, z którą możesz się zapoznać na ich stronie internetowej.

Dane firmy:

Nazwa TOP-PLANT
adres: ul. Floriana Krygiera 1
poczta: 71-001
miejscowość: Szczecin
telefon: (+48) 731 410 390
strona: http://sadzonki-truskawek.eu
adres e-mail: hurt@sadzonki-truskawek.eu

 

Dodaj Opinię

Your email address will not be published.