PMT

PMT

PMT to sklep medyczny online oferujący bogaty wybór produktów medycznych do użytku domowego oraz profesjonalnego. W ofercie dostępne są takie produkty jak odzież medyczna, sprzęty medyczne, leki i akcesoria.

W PMT dostępne są produkty dla cukrzyków, różne modele skarpet dla diabetyków a glukometry i płyny kontrolne do glukometru. W ofercie sklepu medycznego online dostępne są również podkolanówki przeciwżylakowe 1 i 2 stopnia kompresji oraz pończochy przeciwżylakowe – wyroby kompresyjne podnoszą komfort wykonywania codziennych czynności, a także stanowią dobry sposób na prewencję chorób żył i układu krążenia. Sklep PMT proponuje również duży wybór ciśnieniomierzy medycznych, które sprawdzają  się zarówno w gabinetach lekarskich, jak i do samodzielnego monitorowania ciśnienia, np. przy nadciśnieniu, chorobach serca itd.

Dla osób, które zmagają się z problemami z górnymi drogami oddechowymi oraz  mają astmę lub alergię dobrym pomysłem jest skorzystanie z wykonywanych w domu inhalacji W ofercie PMT dostępne są  inhalatory dla dorosłych i dla dzieci. Najlepsze inhalatory dla dzieci to te, z różnymi kolorowymi rysunkami lub przypominające swoim kształtem samochodzik, zwierzęta itp. W ofercie sklepu medycznego online PMT oferujemy produkty, które sprawią że inhalacja nie będzie dla dziecka uciążliwa.

Dane firmy:

Nazwa PMT
adres: ul. Tetmajera 79
poczta: 31-352
miejscowość: Kraków
telefon: (012) 627 01 00
strona: https://pmt24.pl
adres e-mail:    pmt@pmtmedical.pl

 

Dodaj Opinię

Your email address will not be published.