Mensa Home

Mensa Home

Mensa Home proponuje rozwiązania dla tych, którzy potrzebują zarówno funkcjonalnej, jak i oryginalnej oraz wyjątkowej kuchni. W ofercie sklepu znajdują się więc piękne i wyjątkowe zastawy stołowe, garnki, patelnie, czajniki, a także akcesoria barmańskie i sommelierskie oraz karafki i kawiarki.

Ponadto Mensa Home to również niesamowite i jedyne w swoim rodzaju akcesoria, które ożywią każdą kuchnię i nadadzą jej nowego blasku. Misy dekoracyjne, kunsztowne świeczniki, oryginalne tace i bieżniki, a także eleganckie i gustowne wazony – to wszystko można znaleźć w ofercie sklepu.

Dodatkowo Mensa Home pomyślało również o najmłodszych użytkownikach kuchni i zadbało, by w ich ofercie znalazły się również akcesoria dedykowane dzieciom. W propozycjach sklepu znalazły się zatem wielokolorowe sztućce, kubki, miseczki, talerzyki oraz wesołe kieliszki na jajka, które z pewnością zadowolą gusta nawet tych najbardziej wymagających łasuchów.

Produkty oferowane przez Mensa Home należą do czołowej klasy producentów, dzięki czemu są niezwykle funkcjonalne i niezawodne.

Dane firmy:

Nazwa Mensa Home
adres: ul. Słowiańska 22
poczta: 64-100
miejscowość: Leszno
telefon: 570 600  340
strona: http://mensahome.eu
adres e-mail: sklep@mensahome.eu

 

Dodaj Opinię

Your email address will not be published.