Klinika Medyk

Klinika Medyk

Klinika Medyk świadczy specjalistyczne usługi medyczne od 2001 roku. Obecnie pacjenci korzystać mogą z dwóch placówek medycznych – w Szczecinie i Gryfinie. Dzięki bogatemu zakresowi usług medycznych gabinety lekarskie mogą zaoferować pomoc w wielu sytuacjach.

W zakresie usług znajdują się m.in.:

  • zabiegi medycyny estetycznej – poprawa wyglądu dodaje pewności siebie wielu pacjentom. Szczególnie po przekroczeniu pewnego wieku można zaobserwować pierwsze oznaki starzenia się skóry i zmarszczki – wówczas wiele osób decyduje się na udanie go gabinetu lekarskiego, aby poddać się zabiegowi medycyny estetycznej.
  • chirurgia naczyniowa – leczenie chorób żył i tętnic jest niezbędne w przypadku występowania chorób krążenia. Niedokrwienie kończyn, przetoki, żylaki – wszystkie te schodzenia wymagają pomocy chirurga naczyniowego.
  • proktolog – szacuje się, że problem hemoroidów dotyka około połowy Polaków. Nie warto liczyć na to, że ból związany z żylakami odbytu sam zniknie, warto udać się do proktologa i skorzystać z mało inwazyjnego sposobu ich leczenia.

Dane firmy:

Nazwa Klinika Medyk
adres:  ul. Bogusława 30
poczta: 70-242 
miejscowość: Szczecin
telefon: +48 577 811 759
strona: http://klinikamedyk.pl/
adres e-mail:  rejestracja@klinikamedyk.pl

Dodaj Opinię

Your email address will not be published.