Kancelaria Rafał Kufieta

Kancelaria Rafał Kufieta

Wrocławska Kancelaria Prawna Rafała Kufiety oferuje obsługę prawną dla klientów indywidualnych oraz firmowych. Każdą sprawą zajmują się doświadczone osoby, które posiadają specjalizacje z różnych dziedzin prawa. Cechy szczególne kancelarii to zaangażowanie w sprawy klienta oraz oferowanie usług przez osoby odpowiednio wykształcone i doświadczone.

Przykłady dziedzin prawa, w jakich specjalizują się pracownicy kancelarii, to między innymi windykacja należności, inwestycje budowlane, ochrona dłużnika, szkolenia, nowe technologie oraz prawo transportowe. Ofertę kancelarii wyróżnia współpraca z adwokatami oraz z radcami prawnymi. Wspólne rozpatrywanie spraw poprzez spojrzenie specjalistów z kilku dziedzin prawa, przekłada się na efekt rozwiązania sprawy.

Kancelaria Rafała Kufiety umożliwia skorzystanie z nieodpłatnej pomocy prawnej dzięki działaniu wrocławskiej fundacji ”Pod Parasolem Prawa”. W ten sposób porady i pomoc prawną mogą otrzymać osoby będące powyżej 75 roku życia, osoby mające Kartę Dużej Rodziny czy osoby otrzymujące świadczenia pomocy społecznej.

Kancelaria prawna działa w trzech województwach:

 • w województwie dolnośląskim (Wrocław, Wałbrzych, Nysa, Legnica),
 • w województwie śląskim (Gliwice, Katowice, Rybnik),
 • w województwie opolskim (Opole, Kędzierzyn – Koźle).

Rafał Kufieta – LinkedIn:

Linked In logo

 

 

Kancelaria Prawna Kufieta – Facebook:

fb logo

Dane firmy:

Nazwa Kancelaria Rafał Kufieta
adres: ul. Dmowskiego 3/9
poczta: 50-203
miejscowość: Wrocław
telefon: (+48) 535 132 335
strona: www.kancelariakufieta.pl
adres e-mail: sekretariat@kancelariakufieta.pl

Rafał Kufieta przed kamerą

Media / artykuły o kancelarii Kufieta

naszemiasto Wrocław

5 Responses “Kancelaria Rafał Kufieta”

 1. Marian says:

  Pomoc prawna może być szybka i rzetelna, czego dowodem jest sposób przeprowadzania klienta przez sprawę od początku do końca. Polecam usługi kancelarii Pana Rafała.

 2. artur says:

  Byłem klientem Kancelarii i z czystym sumieniem mogę polecić usługi prawników. Jestem właścicielem firmy od kilku miesięcy i potrzebowałem wsparcia prawnego dla przedsiębiorców. Prawnicy są zaangażowani w sprawę klienta i zależy im na pozytywnym rozwiązaniu każdego problemu.

 3. Beta says:

  Potrzebowałam pomocy z zakresu inwestycji budowlanych. Prawnicy z kancelarii rozwiązali moją sprawę z pomocą adwokata. Polecam skorzystać z usług tej kancelarii.

 4. Anna J, says:

  Kancelaria Rafała Kufiety oferuje także darmową pomoc. Skorzystałam z oferty kilka tygodni temu i dowiedziałam się w jaki sposób mój problem może zostać rozwiązany. Polecam – prawnicy mają dobre podejście do każdego.

 5. S. Kowalski says:

  Profesjonalna pomoc prawnicza. Polecam usługi pana Rafała Kufiety.