Kancelaria Adwokacka NKR

Kancelaria Adwokacka NKR

Kancelaria Prawna NKR to grupa doświadczonych adwokatów, którzy od lat specjalizują się w wielu dziedzinach prawa. Przeprowadzenie setek spraw oraz indywidualne podejście do klienta dały Kancelarii Prawnej NKR czołowe miejsce wśród kancelarii na terenie całej aglomeracji śląskiej. Rozwody, alimenty, spadki, porady prawne – wszystkie sprawy prowadzone są z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i rzetelności. Pracownicy kancelarii znajdują optymalne rozwiązania i wyjścia z najtrudniejszych sytuacji, dzięki czemu zaufały nam już tysiące osób. Proponujemy błyskawiczne spotkania w celu uzyskania porad prawnych. Na spotkanie można umówić się na wiele sposobów – poprzez naszą stronę www, telefonicznie oraz mailowo. Staramy się ustalić dogodny termin i doradzić w każdej sprawie.

Alimenty

Nasi pracownicy przeprowadzili setki spraw dot. alimentów, dzięki czemu posiadają ogromne doświadczenie i wiedzę. Adwokat do każdej sprawy podchodzi indywidualnie, co gwarantuje najlepsze efekty. Zapewniamy kompleksowe doradztwo i sumienne prowadzenie spraw. Nasi pracownicy pomogli wielu osobom ubiegającym się o alimenty.

Spadki

Kancelaria Prawna NKR posiada rozległą wiedzę w zakresie prawa spadkowego, co pozwala jej pracownikom na kompleksową pomoc w tym zakresie. Nasi klienci cenią sobie zindywidualizowane podejście do każdej sprawy, ponieważ pozwala to na dokonanie kompleksowego rozpoznania i osiągnięcie zadowalających korzyści. Zaufaj profesjonalistom i zgłoś się Kancelarii NKR.

Rozwód

Dzięki posiadaniu rozległej wiedzy w wielu dziedzinach prawa, świadczymy kompleksowe usługi w sprawach rozwodowych. Adwokaci dokonują dogłębnej analizy i prezentują ocenę indywidualnej sytuacji klienta. Tak spersonalizowane podejście daje najlepsze wyniki, co potwierdzają rezultaty kancelarii w prowadzonych sprawach rozwodowych.

Nazwa Kancelaria Adwokacka NKR
adres: ul. Plac Pod Lipami 5, 40-467 Katowice
telefon: +48 32 603 61 68
e-mail: nkr@nkr.com.pl
strona: http://www.nkr.com.pl

Dodaj Opinię

Your email address will not be published.