IMS S.A.

IMS S.A.

IMS to powszechnie ceniona agencja marketingu sensorycznego, która w ostatnich latach odniosła znaczący sukces na Polskim rynku. Marketing sensoryczny polega na wykorzystywaniu wszystkich zmysłów klienta, tak aby ten czuł się komfortowo na terenie danego sklepu i ponownie do niego wrócił. Celem IMS jest stworzenie idealnego nastroju w miejscu zakupów, badania wykazały, że ma to istotny wpływ na wzrost sprzedaży.

Ponadto 91% klientów woli robić zakupy w sklepach, gdzie słychać przyjemną muzykę, okazuje się bowiem, że umiejętnie dobrana ścieżka dźwiękowa ma znaczący wpływ na całą strategię marketingową.

Dzieje się tak, ponieważ muzyka intensywnie wpływa na podświadomość człowieka, odpowiednio dobrane dźwięki wywołują pożądane odczucia i emocje u klienta.

Pracownicy IMS pomogą Ci w prawidłowy sposób dobrać odpowiednią pyliste, która znacząco wpłynie na końcowy efekt sprzedaży. Poza audiomarketigiem, IMS specjalizuje się również w aromamarketingu, przeprowadza zaawansowane kampanie reklamowe na terenie centrów handlowych oraz zajmuje się organizacją wydarzeń promocyjnych, premier oraz szkoleń. Zaufaj IMS, który jest liderem marketingu sensorycznego.

 

Dane firmy:

Nazwa IMS S.A.
adres: ul. Puławska 366
poczta: 02-81
miejscowość: Warszawa
strona: http://www.ims.fm
adres e-mail: biuro@ims.fm

 

Dodaj Opinię

Your email address will not be published.