Ditex

Ditex

DITEX bramy, automaty i szlabany to lider w branży automatyki do bram oferujący niezawodne napędy do różnych ciężarów i typów bram zaprojektowanych z myślą o użytkowniku oraz przy użyciu nowoczesnych technologii.

 

Zastosowanie innowacyjnych centrali pozwala na pełne sterowanie silnikiem a zaprojektowane i wykonane z przeznaczenia do wieloletniego użytku konstrukcje gwarantują wysoką jakość i trwałość na lata.

Silnik elektryczny bez szczotek do super intensywnego użytkowania i bardzo niskim zużyciu energii to rewolucja na rynku automatyki w branży motoryzacyjnej.

Nowoczesne, wytrzymałe i bezawaryjne bramy szybkobieżne znanego włoskiego producenta gwarantują zadowolenia z oferty. Wyróżniają nas wyjątkowe cechy produktów i prostota montażu oraz profesjonalna obsługa oraz zaufanie klientów montażystów.

Wśród bogatej gamy produktów dostępne są automaty do bram przesuwnych, automaty do bram skrzydłowych, automaty do bram garażowych i segmentowych, szlabany, akcesoria, bramy szybkobieżne PCV, spiralne bramy szybkobieżne, bramy rolowane oraz automatyka do drzwi.

Dane firmy:

Nazwa Ditex Sp. z o.o.
adres: ul. Lipowa 12
poczta: 56-410
miejscowość: Dobroszyce
telefon: 71/32 53 889
strona: https://www.ditex.com.pl/
adres e-mail: info@ditec.com.pl

Ditex – opinie na temat firmy

7 Responses “Ditex”

 1. Mateusz says:

  Bardzo wysoka jakość sprzętu jaki oferuje firma. Często mają promocję, więc tym bardziej warto śledzić nowości. Jestem w 100% zadowolony!!

 2. Dominik says:

  Razem z żoną poszukiwaliśmy automatów do bram, które będą niezawodne i które będą nam służyć przez jak sądzę najbliższą dekadę co najmniej. Z polecenia trafiłem w końcu do Ditexu i wybraliśmy automat NEOS marki Ditec do bramy przesuwnej. Używamy od blisko miesiąca i jesteśmy bardzo zadowoleni. Czas otwierania podany w specyfikacji (czyli około 30 sekund) zgadza się.

 3. Wojciech says:

  Jestem stałym klientem tej firmy. Najpierw odnaleźliśmy ich dzięki poszukiwaniu najmocniejszego dostępu napędu do bramy segmentowej garażowej – wtedy wybraliśmy zestaw z TOP904H z silnikiem 1000N. Teraz byliśmy na etapie kompletowania zestawu do automatycznej bramy skrzydłowej. To była spora brama więc po raz kolejny potrzebowaliśmy mocnego sprzętu. W Ditexie polecono nam zestaw z PWRT45H marki Ditec Entrematic. Sprawdza się naprawdę świetnie – prędkość otwierania zaskakuje, podobnie jak cisza z jaką pracuje silnik.

 4. zadowolony-klient says:

  Porządny serwis bram, najlepszy z jakim miałem okazję współpracować! Zostałem stałym klientem Ditexu!

 5. Dawid says:

  Szukałem jakiś czas profesjonalnej firmy mogącej dostarczyć mocne i szybkie automaty do bram. Nie ukrywam, że już współpracowałem z innymi firmami w tym zakresie, ale chciałem zmienić dostawcę ze względu na brak dostępności wielu modeli u innych dostawców. Trafiłem do Ditexu i obecnie zrealizowaliśmy już kilka transakcji, polecam!

 6. piotrd says:

  Zdecydowanie warto skorzystać z usług tej firmy, oferują najlepsze bramy szybkobieżne na rynku.

 7. Mirosław says:

  Znalazłem firmę Ditex w internecie i przed ich wyborem posiłkowałem się opiniami na ich temat. Absolutnie się nie zawiodłem i jak najbardziej Ditex też polecam – mają bardzo dobre ceny automatów do bram i świetną obsługę serwisową.

Dodaj Opinię

Your email address will not be published.