aitik

aitik

Aitik to firma IT zapewniająca profesjonalne wsparcie informatyczne w postaci outsourcingu IT, zdalnego wsparcia informatycznego, dzierżawy serwerów jak i obsługi stron WWW.

Firma ta oferuje kompleksowe i zaawansowane usługi, z którymi warto dokładniej zapoznać się na jej stronie internetowej. Aitik wychodzi na przeciw wszelkim potrzebom swoich klientów, dlatego też w swojej ofercie firma przygotowała trzy różne pakiety wsparcia informatycznego. Pakiet podstawowy obejmuje pomoc na żądanie klienta, czyli możliwość zdalnej konsultacji jak i dojazd do siedziby klienta w razie jakiejkolwiek awarii. Kolejna możliwością jest częściowa obsługa, w której zawarta jest konsultacja zdalna jak i w siedzibie klienta do 2 godzin od przyjętego zgłoszenia, 3 godziny serwisowe oraz stała opłata za dojazd.

Ostatni wariant to pełne wsparcie IT, gdzie klient zyskuje pomoc do godziny od zgłoszenia awarii oraz nielimitowany helpdesk, dodatkowe usługi to zarządzanie serwerami oraz pełnym bezpieczeństwem stron, planowanie rozwoju, optymalizację działań systemów, 1 wizyta w miesiącu w siedzibie klienta oraz dedykowana osoba, z którą firma zawsze może się kontaktować. Dostosuj ofertę aitik do swoich potrzeb i skontaktuj się z przedstawicielami tej firmy już teraz.

Dane firmy:

Nazwa aitik
adres: ul. Drukarska 38
poczta: 53-312
miejscowość: Wrocław
telefon: 533 335 974
strona: http://aitik.pl
adres e-mail: pomoc@aitik.pl

Dodaj Opinię

Your email address will not be published.